Zlacení posune Váš výrobek či reklamní předmět z průměrnosti na přední místa. Zlacení a zlaté tisky provádíme na dřevo, plast.

Zlacení

Ačkoliv bylo zlacení objeveno již v prehistorických dobách a běžně je používáno od starověku (velmi známé jsou například pozlacené sošky starých Egypťanů, o kterých se ve svém díle zmiňuje Hérodotos), zůstává i nadále velmi oblíbené a v mnoha ohledech nepřekonané.

 

 

Kromě běžného potisku je zlacení velmi používané také umělci, například pro kaligrafie. Jedná se o velmi efektní a atraktivní potiskovou metodu, která zaujme na první pohled. Chcete-li tedy oslovit své zákazníky nebo luxusním dárkem potěšit obchodní partnery, pak je zlacení tou nejlepší potiskovou volbou, pro jakou se můžete rozhodnout.

 

Luxusní ražba

Ražba je speciální potisková metoda, kdy se povrch předmětu upravuje pomocí tzv. raznic. Může se provádět buď za studena, nebo za tepla. Ražba za studena je poměrně nová metoda metalického potisku, jejímž velkou výhodou je velmi jemné zpracování otisku. Ražba se dále dělí na ražbu slepotiskem a barvou.

 

 

 

Ražba slepotiskem je velmi častá například u luxusních dopisních papírů nebo vizitek, do nichž je vyražen reliéf kupříkladu znaku firmy. Užívá se také u kožených vazeb, se kterými se můžeme setkat u cenných knih nebo kronik. Tato metoda může být buď bez potisku (vznikne tedy pouze reliéf), nebo s potiskem, většinou vytvořeným zlacením. Ražba touto metodou je také velmi vhodná jako ochrana proti kopírování.

Náhradní plnění
Poskytujeme náhradní plnění
Díky tomu, že trvale zaměstnáváme více než 50 % pracovníků se zdravotním handicapem, můžeme Vám poskytnout tzv. náhradní plnění, které Vám umožní nižší odvody do státního rozpočtu.
Aktuality
29.7.2020
Letní dovolená v tiskárně-máme ZAVŘENO

V době od 27.7-9.8. čerpají všichni zaměstnanci firmy letní dovolenou a máme ZAVŘENO.

» více «

 
14.1.2016
Potisk triček

Velice zajímavou zakázku jsme připravovali pro jednu mladou paní. Chtěla potisk triček, který by přesně vycházel z doneseného originálu.

» více «

 
Váleček s motivem Vrátek

Pro sdružení Vrátka, které v Třebíči pomáhá handicapovaným, jsme připravovali netradiční váleček na těsto. Reliéf dokáže vyhotovit krásné perníčky.

» více «

 

E-mail:
potisk@potisk-palat.cz

cierna@potisk-palat.cz

Telefon:
568 820 655


Mobil:

777 820 655

Rychlý kontakt