Potisk triček

Potisk triček Velice zajímavou zakázku jsme připravovali pro jednu mladou paní. Chtěla potisk triček, který by přesně vycházel z doneseného originálu. Jednalo se tričko z průmyslové výroby, ženský střih s vodorovnými pruhy. Tyto pruhy byly na látce vytištěny již při výrobě, teprve poté z ní bylo ušito. Paní však chtěla, abychom podobně potiskli trička, která si sama přinesla. Pro svého manžela chtěla svislé pruhy, pro miminko jak svislé, tak vodorovné pruhy, a to včetně potisku švů či rukávů. Díky výborné práci našich lisařů se tato neobvyklá, velmi pracná zakázka povedla na jedničku - výsledná práce není rozeznatelná od předlohy, která byla vyráběna zcela jinou, průmyslovou technologií.

Náhradní plnění
Poskytujeme náhradní plnění
Díky tomu, že trvale zaměstnáváme více než 50 % pracovníků se zdravotním handicapem, můžeme Vám poskytnout tzv. náhradní plnění, které Vám umožní nižší odvody do státního rozpočtu.
Aktuality
14.1.2016
Potisk triček

Velice zajímavou zakázku jsme připravovali pro jednu mladou paní. Chtěla potisk triček, který by přesně vycházel z doneseného originálu.

» více «

 
Váleček s motivem Vrátek

Pro sdružení Vrátka, které v Třebíči pomáhá handicapovaným, jsme připravovali netradiční váleček na těsto. Reliéf dokáže vyhotovit krásné perníčky.

» více «

 
18.12.2015
Gravírování do dřevěného boxu

Jako netradiční vánoční dárek jsme připravovali dřevěný čajový box s osobním věnováním, které jsme gravírovali laserem.

» více «

 

E-mail:
potisk@potisk-palat.cz

Telefon, fax:
+420 568 820 655

Mobil:
+420 608 833 030
+420 777 820 655

Skype:
potisk5

Rychlý kontakt