Nabízíme Vám potisk buttonů (známých také jako "placky") o průměru 56 mm. Chcete propagovat nějakou akci tak, že sami její příznivci budou vlastně chodící reklamou? Pak si objednejte buttony u naší firmy. Máte hudební skupinu a chtěli byste dát dárek svým fanouškům, kteří Vás za to budou všude propagovat? Pak je button jasnou volbou!

Stačí se podívat na studentské batůžky, u kterých by člověk občas musel použít mikroskop, aby mezi buttony našel kousíček volného místa. Tato nesmírně populární, a přitom velmi levná forma propagace jistě osloví i Vás. Tak neváhejte a objednejte si potisk buttonů-placek u naší firmy.

Náhradní plnění
Poskytujeme náhradní plnění
Díky tomu, že trvale zaměstnáváme více než 50 % pracovníků se zdravotním handicapem, můžeme Vám poskytnout tzv. náhradní plnění, které Vám umožní nižší odvody do státního rozpočtu.
Aktuality
29.7.2020
Letní dovolená v tiskárně-máme ZAVŘENO

V době od 27.7-9.8. čerpají všichni zaměstnanci firmy letní dovolenou a máme ZAVŘENO.

» více «

 
14.1.2016
Potisk triček

Velice zajímavou zakázku jsme připravovali pro jednu mladou paní. Chtěla potisk triček, který by přesně vycházel z doneseného originálu.

» více «

 
Váleček s motivem Vrátek

Pro sdružení Vrátka, které v Třebíči pomáhá handicapovaným, jsme připravovali netradiční váleček na těsto. Reliéf dokáže vyhotovit krásné perníčky.

» více «

 

E-mail:
potisk@potisk-palat.cz

cierna@potisk-palat.cz

Telefon:
568 820 655


Mobil:

777 820 655

Rychlý kontakt