Sbíráte hokejové puky se znaky klubů a nějaký Vám chybí? Nebo jste s kamarády založili tým a chtěli byste, aby každý hráč měl coby člen klubu ve vitrínce svůj vlastní puk s logem Vašeho mužstva? Anebo připravujete velkou hokejovou akci a budete chtít tisíce puků, se kterými budou hrát zúčastněné celky? Pak se obraťte na nás.

 

Potisk puků - EHC BurgdorfDíky speciálním technologiím dokážeme puky potisknout tak kvalitně, že se z nich barva nesmyje ani po desítkách odehraných zápasů. Potištěné puky plně splňují parametry Mezinárodní federace ledního hokeje a jako takové je dodáváme i týmu SK Horácká Slavia Třebíč, jehož „A“ tým s nimi hraje svá domácí utkání první hokejové ligy. Tyto potištěné puky nesou logo jak domácího týmu, tak i hostujícího celku.

Pokud tedy hledáte dodavatele puků, jež mají originální potisk, obraťte se na nás.

   

 

 

Náhradní plnění
Poskytujeme náhradní plnění
Díky tomu, že trvale zaměstnáváme více než 50 % pracovníků se zdravotním handicapem, můžeme Vám poskytnout tzv. náhradní plnění, které Vám umožní nižší odvody do státního rozpočtu.
Aktuality
29.7.2020
Letní dovolená v tiskárně-máme ZAVŘENO

V době od 27.7-9.8. čerpají všichni zaměstnanci firmy letní dovolenou a máme ZAVŘENO.

» více «

 
14.1.2016
Potisk triček

Velice zajímavou zakázku jsme připravovali pro jednu mladou paní. Chtěla potisk triček, který by přesně vycházel z doneseného originálu.

» více «

 
Váleček s motivem Vrátek

Pro sdružení Vrátka, které v Třebíči pomáhá handicapovaným, jsme připravovali netradiční váleček na těsto. Reliéf dokáže vyhotovit krásné perníčky.

» více «

 

E-mail:
potisk@potisk-palat.cz

cierna@potisk-palat.cz

Telefon:
568 820 655


Mobil:

777 820 655

Rychlý kontakt