Sbíráte hokejové puky se znaky klubů a nějaký Vám chybí? Nebo jste s kamarády založili tým a chtěli byste, aby každý hráč měl coby člen klubu ve vitrínce svůj vlastní puk s logem Vašeho mužstva? Anebo připravujete velkou hokejovou akci a budete chtít tisíce puků, se kterými budou hrát zúčastněné celky? Pak se obraťte na nás.

 

Potisk puků - EHC BurgdorfDíky speciálním technologiím dokážeme puky potisknout tak kvalitně, že se z nich barva nesmyje ani po desítkách odehraných zápasů. Potištěné puky plně splňují parametry Mezinárodní federace ledního hokeje a jako takové je dodáváme i týmu SK Horácká Slavia Třebíč, jehož „A“ tým s nimi hraje svá domácí utkání první hokejové ligy. Tyto potištěné puky nesou logo jak domácího týmu, tak i hostujícího celku.

Pokud tedy hledáte dodavatele puků, jež mají originální potisk, obraťte se na nás.

   

 

 

Náhradní plnění
Poskytujeme náhradní plnění
Díky tomu, že trvale zaměstnáváme více než 50 % pracovníků se zdravotním handicapem, můžeme Vám poskytnout tzv. náhradní plnění, které Vám umožní nižší odvody do státního rozpočtu.
Aktuality
14.1.2016
Potisk triček

Velice zajímavou zakázku jsme připravovali pro jednu mladou paní. Chtěla potisk triček, který by přesně vycházel z doneseného originálu.

» více «

 
Váleček s motivem Vrátek

Pro sdružení Vrátka, které v Třebíči pomáhá handicapovaným, jsme připravovali netradiční váleček na těsto. Reliéf dokáže vyhotovit krásné perníčky.

» více «

 
18.12.2015
Gravírování do dřevěného boxu

Jako netradiční vánoční dárek jsme připravovali dřevěný čajový box s osobním věnováním, které jsme gravírovali laserem.

» více «

 

E-mail:
potisk@potisk-palat.cz

Telefon, fax:
+420 568 820 655

Mobil:
+420 608 833 030
+420 777 820 655

Skype:
potisk5

Rychlý kontakt