Potisk dýh: V září 2013 jsme potiskovali dýhu pro longboard s neobvyklým motivem

Potisk dýhZákazník, který u nás pravidelně nechává potiskovat dýhy pro tzv. longboardy, tedy veliké skateboardy, nás požádal o tisk grafiky s neobvyklým motivem. Longboardové prkno tentokrát mělo sloužit nejen pro sport, ale zároveň i jako dárek. Grafika proto tentokrát nebyla malovaná ve stylu grafiti, ale vytvořená z mnoha fotografií vztahujícími se k obdarovanému (viz obrázek návrhu grafiky). Tato neobvyklá koláž vyžadovala speciální tisk tak, aby barvy na dýze zůstaly co nejvěrnější a blížily se svou kvalitou fototisku. Díky podtištěné bílé se zakázka povedla na jedničku a k naprosté spokojenosti zákazníka.


Digitální tisk, jedna dýha cca 100x30 cm.

Náhradní plnění
Poskytujeme náhradní plnění
Díky tomu, že trvale zaměstnáváme více než 50 % pracovníků se zdravotním handicapem, můžeme Vám poskytnout tzv. náhradní plnění, které Vám umožní nižší odvody do státního rozpočtu.
Aktuality
14.1.2016
Potisk triček

Velice zajímavou zakázku jsme připravovali pro jednu mladou paní. Chtěla potisk triček, který by přesně vycházel z doneseného originálu.

» více «

 
Váleček s motivem Vrátek

Pro sdružení Vrátka, které v Třebíči pomáhá handicapovaným, jsme připravovali netradiční váleček na těsto. Reliéf dokáže vyhotovit krásné perníčky.

» více «

 
18.12.2015
Gravírování do dřevěného boxu

Jako netradiční vánoční dárek jsme připravovali dřevěný čajový box s osobním věnováním, které jsme gravírovali laserem.

» více «

 

E-mail:
potisk@potisk-palat.cz

Telefon, fax:
+420 568 820 655

Mobil:
+420 608 833 030
+420 777 820 655

Skype:
potisk5

Rychlý kontakt