Potisk banneru: V srpnu 2013 jsme tiskli zajímavý motiv pro výzdobu dětského pokoje

V průběhu dětství se několikrát mění výzdoba dětského pokoje podle zájmů odpovídajících danému věku. Poté, co jistí rodiče z Třebíče nechali svému přibližně patnáctiletému synovi přemalovat pokoj a vybavili jej novým nábytkem vhodným pro středoškoláka, rozhodli se, že interiér vyzdobí také velkým obrázkem sportovního automobilu, o které se jejich syn v současné době zajímá. Žádnou pěknou, a hlavně dostatečně velkou tapetu barevně odpovídající výmalbě pokoje však v obchodech nesehnali, a tak naší firmě dodali požadovanou grafiku, kterou jsme přenesli solventní metodou na tenkou bannerovinu. Tím kromě pěkného tisku docílili také toho, že se grafika v průběhu několika let nepoškodí, což by u tapety nebylo zcela vyloučeno.


Digitální tisk na bannerovinu 160x90 cm, jeden kus.

Náhradní plnění
Poskytujeme náhradní plnění
Díky tomu, že trvale zaměstnáváme více než 50 % pracovníků se zdravotním handicapem, můžeme Vám poskytnout tzv. náhradní plnění, které Vám umožní nižší odvody do státního rozpočtu.
Aktuality
14.1.2016
Potisk triček

Velice zajímavou zakázku jsme připravovali pro jednu mladou paní. Chtěla potisk triček, který by přesně vycházel z doneseného originálu.

» více «

 
Váleček s motivem Vrátek

Pro sdružení Vrátka, které v Třebíči pomáhá handicapovaným, jsme připravovali netradiční váleček na těsto. Reliéf dokáže vyhotovit krásné perníčky.

» více «

 
18.12.2015
Gravírování do dřevěného boxu

Jako netradiční vánoční dárek jsme připravovali dřevěný čajový box s osobním věnováním, které jsme gravírovali laserem.

» více «

 

E-mail:
potisk@potisk-palat.cz

Telefon, fax:
+420 568 820 655

Mobil:
+420 608 833 030
+420 777 820 655

Skype:
potisk5

Rychlý kontakt