Potisk banneru: V srpnu 2013 jsme tiskli zajímavý motiv pro výzdobu dětského pokoje

V průběhu dětství se několikrát mění výzdoba dětského pokoje podle zájmů odpovídajících danému věku. Poté, co jistí rodiče z Třebíče nechali svému přibližně patnáctiletému synovi přemalovat pokoj a vybavili jej novým nábytkem vhodným pro středoškoláka, rozhodli se, že interiér vyzdobí také velkým obrázkem sportovního automobilu, o které se jejich syn v současné době zajímá. Žádnou pěknou, a hlavně dostatečně velkou tapetu barevně odpovídající výmalbě pokoje však v obchodech nesehnali, a tak naší firmě dodali požadovanou grafiku, kterou jsme přenesli solventní metodou na tenkou bannerovinu. Tím kromě pěkného tisku docílili také toho, že se grafika v průběhu několika let nepoškodí, což by u tapety nebylo zcela vyloučeno.


Digitální tisk na bannerovinu 160x90 cm, jeden kus.

Náhradní plnění
Poskytujeme náhradní plnění
Díky tomu, že trvale zaměstnáváme více než 50 % pracovníků se zdravotním handicapem, můžeme Vám poskytnout tzv. náhradní plnění, které Vám umožní nižší odvody do státního rozpočtu.
Aktuality
29.7.2020
Letní dovolená v tiskárně-máme ZAVŘENO

V době od 27.7-9.8. čerpají všichni zaměstnanci firmy letní dovolenou a máme ZAVŘENO.

» více «

 
14.1.2016
Potisk triček

Velice zajímavou zakázku jsme připravovali pro jednu mladou paní. Chtěla potisk triček, který by přesně vycházel z doneseného originálu.

» více «

 
Váleček s motivem Vrátek

Pro sdružení Vrátka, které v Třebíči pomáhá handicapovaným, jsme připravovali netradiční váleček na těsto. Reliéf dokáže vyhotovit krásné perníčky.

» více «

 

E-mail:
potisk@potisk-palat.cz

cierna@potisk-palat.cz

Telefon:
568 820 655


Mobil:

777 820 655

Rychlý kontakt