Potisk bannerů: V srpnu 2013 jsme připravovali zajímavou zakázku pro Sportovní klub Horácká Slavia Třebíč, jehož jsme partnerem

Potisk bannerůManagement tohoto hokejového týmu si přál vyrobit takovou reklamu, která by byla zčásti fixní a zčásti měnitelná. Jednalo se o několik bannerů, které by měly stálý potisk, na nějž by se umísťovaly texty lákající k návštěvě hokejových utkání dle aktuálního soupeře. Tisk na bannerech (viz snímek) byl neměnný, v průběhu sezony se na ně budou přidělávat jména soupeřů a data utkání, která budou vytištěna na velkoformátových samolepkách.


Digitální tisk, šest velkých bannerů 300x100 cm, jedna plastová deska, stovky kusů velkoformátových samolepek.

Náhradní plnění
Poskytujeme náhradní plnění
Díky tomu, že trvale zaměstnáváme více než 50 % pracovníků se zdravotním handicapem, můžeme Vám poskytnout tzv. náhradní plnění, které Vám umožní nižší odvody do státního rozpočtu.
Aktuality
29.7.2020
Letní dovolená v tiskárně-máme ZAVŘENO

V době od 27.7-9.8. čerpají všichni zaměstnanci firmy letní dovolenou a máme ZAVŘENO.

» více «

 
14.1.2016
Potisk triček

Velice zajímavou zakázku jsme připravovali pro jednu mladou paní. Chtěla potisk triček, který by přesně vycházel z doneseného originálu.

» více «

 
Váleček s motivem Vrátek

Pro sdružení Vrátka, které v Třebíči pomáhá handicapovaným, jsme připravovali netradiční váleček na těsto. Reliéf dokáže vyhotovit krásné perníčky.

» více «

 

E-mail:
potisk@potisk-palat.cz

cierna@potisk-palat.cz

Telefon:
568 820 655


Mobil:

777 820 655

Rychlý kontakt