Tisk letáků: V říjnu 2013 jsme vyráběli letáky pro rakouské zákazníky

Se zajímavou zakázkou se na nás obrátila společnost, která v Rakousku zajišťuje rozvozy obědů do domu. Požadavek zněl na grafické ztvárnění a později i výrobu letáků v podobě jídelních lístků, které by rakouští odběratelé dostávali do schránek. Jedna strana měla zůstat stálá, druhá by se každý týden měnila dle momentálního jídelníčku. Ve spolupráci s další firmou vznikly letáky na natíraném papíru formátu A4, gramáže 70 g/m2. Jedna strana (s neměnným textem informujícím o možnostech rozvozu obědů a poskytujícím kontaktní informace) je barevná dle požadavku zákazníka, druhá (s jídelníčkem, který se každý týden mění) černobílá.

Ofsetový tisk a sítotisk, tisíce kusů.

Náhradní plnění
Poskytujeme náhradní plnění
Díky tomu, že trvale zaměstnáváme více než 50 % pracovníků se zdravotním handicapem, můžeme Vám poskytnout tzv. náhradní plnění, které Vám umožní nižší odvody do státního rozpočtu.
Aktuality
14.1.2016
Potisk triček

Velice zajímavou zakázku jsme připravovali pro jednu mladou paní. Chtěla potisk triček, který by přesně vycházel z doneseného originálu.

» více «

 
Váleček s motivem Vrátek

Pro sdružení Vrátka, které v Třebíči pomáhá handicapovaným, jsme připravovali netradiční váleček na těsto. Reliéf dokáže vyhotovit krásné perníčky.

» více «

 
18.12.2015
Gravírování do dřevěného boxu

Jako netradiční vánoční dárek jsme připravovali dřevěný čajový box s osobním věnováním, které jsme gravírovali laserem.

» více «

 

E-mail:
potisk@potisk-palat.cz

Telefon, fax:
+420 568 820 655

Mobil:
+420 608 833 030
+420 777 820 655

Skype:
potisk5

Rychlý kontakt