Potisk tužek: V březnu 2014 jsme vyráběli netradiční pozvánky na oslavu narozenin

Potisk tužekHodně neobvyklé, ale o to více zajímavější byly pozvánky na oslavu narozenin, které jsme vyráběli v březnu. Zákazník nechtěl tradiční papírové pozvánky vkládané do obálek, nýbrž tříhranné tužky, přičemž každá strana sloužila jako jedna řádka pozvánky. Účastníci oslavy se tedy dozvěděli kdo a co slaví, kde a kdy, a k tomu navíc dostali i funkční tužku, kterou mohou využít mnohem později a která jim bude ještě dlouho připomínat onen významný den. Netradiční pozvánka spojená s drobným dárkem se mezi pozvanými setkala s velkým ohlasem.


Digitální tisk na trojhranné tužky, desítky kusů.

Náhradní plnění
Poskytujeme náhradní plnění
Díky tomu, že trvale zaměstnáváme více než 50 % pracovníků se zdravotním handicapem, můžeme Vám poskytnout tzv. náhradní plnění, které Vám umožní nižší odvody do státního rozpočtu.
Aktuality
29.7.2020
Letní dovolená v tiskárně-máme ZAVŘENO

V době od 27.7-9.8. čerpají všichni zaměstnanci firmy letní dovolenou a máme ZAVŘENO.

» více «

 
14.1.2016
Potisk triček

Velice zajímavou zakázku jsme připravovali pro jednu mladou paní. Chtěla potisk triček, který by přesně vycházel z doneseného originálu.

» více «

 
Váleček s motivem Vrátek

Pro sdružení Vrátka, které v Třebíči pomáhá handicapovaným, jsme připravovali netradiční váleček na těsto. Reliéf dokáže vyhotovit krásné perníčky.

» více «

 

E-mail:
potisk@potisk-palat.cz

cierna@potisk-palat.cz

Telefon:
568 820 655


Mobil:

777 820 655

Rychlý kontakt