Potisk tužek: V březnu 2014 jsme vyráběli netradiční pozvánky na oslavu narozenin

Potisk tužekHodně neobvyklé, ale o to více zajímavější byly pozvánky na oslavu narozenin, které jsme vyráběli v březnu. Zákazník nechtěl tradiční papírové pozvánky vkládané do obálek, nýbrž tříhranné tužky, přičemž každá strana sloužila jako jedna řádka pozvánky. Účastníci oslavy se tedy dozvěděli kdo a co slaví, kde a kdy, a k tomu navíc dostali i funkční tužku, kterou mohou využít mnohem později a která jim bude ještě dlouho připomínat onen významný den. Netradiční pozvánka spojená s drobným dárkem se mezi pozvanými setkala s velkým ohlasem.


Digitální tisk na trojhranné tužky, desítky kusů.

Náhradní plnění
Poskytujeme náhradní plnění
Díky tomu, že trvale zaměstnáváme více než 50 % pracovníků se zdravotním handicapem, můžeme Vám poskytnout tzv. náhradní plnění, které Vám umožní nižší odvody do státního rozpočtu.
Aktuality
14.1.2016
Potisk triček

Velice zajímavou zakázku jsme připravovali pro jednu mladou paní. Chtěla potisk triček, který by přesně vycházel z doneseného originálu.

» více «

 
Váleček s motivem Vrátek

Pro sdružení Vrátka, které v Třebíči pomáhá handicapovaným, jsme připravovali netradiční váleček na těsto. Reliéf dokáže vyhotovit krásné perníčky.

» více «

 
18.12.2015
Gravírování do dřevěného boxu

Jako netradiční vánoční dárek jsme připravovali dřevěný čajový box s osobním věnováním, které jsme gravírovali laserem.

» více «

 

E-mail:
potisk@potisk-palat.cz

Telefon, fax:
+420 568 820 655

Mobil:
+420 608 833 030
+420 777 820 655

Skype:
potisk5

Rychlý kontakt