Tisk laserem na psací pera, gravírování

Tisk laserem na psací pera, gravírování

Tisk na luxusní pera laserem, gravírování je jednou z možností jak z psacího pera vytvořit luxusní dárek nebo reklamní předmět. Tisk laserem nebo také gravírování je možné použít jak na plastová tak i kovová pera. Laserem, gravírováním je možné vytvořit nejenom text, ale i grafiku, logo nebo věnování. Vždy to působí elegantně, moderně a podle zvoleného podkladu / pera nebo propisky i velmi luxusně. Luxusní pera s tiskem laserem, gravírováním je v poslední době velkým šlágrem. Umíme vyrobit i dárkové balení dvou luxusních per v dárkové krabičce na kterou také pomocí tisku laserem, gravírováním přidáme libovolný text nebo logo.

Další fotografie

Tisk laserem na luxusní psací pera, gravírování
Tisk laserem na luxusní psací pera, gravírování
Náhradní plnění
Poskytujeme náhradní plnění
Díky tomu, že trvale zaměstnáváme více než 50 % pracovníků se zdravotním handicapem, můžeme Vám poskytnout tzv. náhradní plnění, které Vám umožní nižší odvody do státního rozpočtu.
Aktuality
29.7.2020
Letní dovolená v tiskárně-máme ZAVŘENO

V době od 27.7-9.8. čerpají všichni zaměstnanci firmy letní dovolenou a máme ZAVŘENO.

» více «

 
14.1.2016
Potisk triček

Velice zajímavou zakázku jsme připravovali pro jednu mladou paní. Chtěla potisk triček, který by přesně vycházel z doneseného originálu.

» více «

 
Váleček s motivem Vrátek

Pro sdružení Vrátka, které v Třebíči pomáhá handicapovaným, jsme připravovali netradiční váleček na těsto. Reliéf dokáže vyhotovit krásné perníčky.

» více «

 

E-mail:
potisk@potisk-palat.cz

Telefon, fax:
+420 568 820 655

Mobil:
+420 608 833 030
+420 777 820 655

Skype:
potisk5

Rychlý kontakt