Potisk triček

Potisk triček Velice zajímavou zakázku jsme připravovali pro jednu mladou paní. Chtěla potisk triček, který by přesně vycházel z doneseného originálu. Jednalo se tričko z průmyslové výroby, ženský střih s vodorovnými pruhy. Tyto pruhy byly na látce vytištěny již při výrobě, teprve poté z ní bylo ušito. Paní však chtěla, abychom podobně potiskli trička, která si sama přinesla. Pro svého manžela chtěla svislé pruhy, pro miminko jak svislé, tak vodorovné pruhy, a to včetně potisku švů či rukávů. Díky výborné práci našich lisařů se tato neobvyklá, velmi pracná zakázka povedla na jedničku - výsledná práce není rozeznatelná od předlohy, která byla vyráběna zcela jinou, průmyslovou technologií.

Náhradní plnění
Poskytujeme náhradní plnění
Díky tomu, že trvale zaměstnáváme více než 50 % pracovníků se zdravotním handicapem, můžeme Vám poskytnout tzv. náhradní plnění, které Vám umožní nižší odvody do státního rozpočtu.
Aktuality
29.7.2020
Letní dovolená v tiskárně-máme ZAVŘENO

V době od 27.7-9.8. čerpají všichni zaměstnanci firmy letní dovolenou a máme ZAVŘENO.

» více «

 
14.1.2016
Potisk triček

Velice zajímavou zakázku jsme připravovali pro jednu mladou paní. Chtěla potisk triček, který by přesně vycházel z doneseného originálu.

» více «

 
Váleček s motivem Vrátek

Pro sdružení Vrátka, které v Třebíči pomáhá handicapovaným, jsme připravovali netradiční váleček na těsto. Reliéf dokáže vyhotovit krásné perníčky.

» více «

 

E-mail:
potisk@potisk-palat.cz

Telefon, fax:
+420 568 820 655

Mobil:
+420 608 833 030
+420 777 820 655

Skype:
potisk5

Rychlý kontakt